Foundation Anchor Menu Block (1.1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Anchor
oc: Ancòra

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Medium
oc: Mejan

en: Navigation
oc: Navigacion
