Foundation Anchor Menu Block (1.1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Medium
el: Μέσο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Threshold
el: Όριο
