Foundation Anchor Menu Block (1.1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: ID
eo: Identigilo

en: Medium
eo: Medio

en: Navigation
eo: Navigado
