Foundation Anchor Menu Block (1.1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ
