Foundation Anchor Menu Block (1.1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە
