Foundation Anchor Menu Block (1.1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: ID
mr: आय डी

en: Navigation
mr: आवागमन
