Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Anchor
ca: Àncora

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Medium
ca: Mitjana

en: Navigation
ca: Navegació

en: Threshold
ca: Llindar

en: Offset
ca: Desplaçament
