Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Anchor
hu: Horgony

en: ID
hu: Azonosító

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Medium
hu: Közepes

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Offset
hu: Eltolás
