Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Anchor
pt: Âncora

en: Medium
pt: Médio

en: Navigation
pt: Navegação

en: Threshold
pt: Limite

en: Offset
pt: Deslocamento
