Foundation Anchor Menu Block (1.1.10) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Navigation
sq: Lundrimi
