Foundation Anchor Menu Block (1.1.11) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Navigation
am: መጓጓዛ
