Foundation Anchor Menu Block (1.1.11) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Anchor
is: Akkeri

en: ID
is: Kenni

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Medium
is: Miðlungs
