Foundation Anchor Menu Block (1.1.12) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Anchor
it: Ancora

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Medium
it: Medio

en: Navigation
it: Navigazione

en: Threshold
it: Soglia

en: Offset
it: Scostamento
