Foundation Anchor Menu Block (1.1.12) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Anchor
lv: Novietot

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Offset
lv: Atkāpe
