Foundation Anchor Menu Block (1.1.12) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Anchor
ru: Якорь

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Medium
ru: Средний

en: Navigation
ru: Навигация

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Offset
ru: Пропустить

en: Additional classes
ru: Дополнительные классы

en: Menu orientation
ru: Ориентация меню
