Foundation Anchor Menu Block (1.1.4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན
