Foundation Anchor Menu Block (1.1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Medium
sl: Srednja

en: Navigation
sl: Navigacija
