Foundation Anchor Menu Block (1.1.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Anchor
hi: एंकर

en: ID
hi: आईडी

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Medium
hi: माध्यम

en: Navigation
hi: नेविगेशन
