Foundation Anchor Menu Block (1.1.6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Anchor
et: Ankur

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Linear
et: Lineaarne

en: Medium
et: Keskmine

en: Navigation
et: Menüü

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Offset
et: Nihe
