Foundation Anchor Menu Block (1.1.6) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Anchor
eu: Aingura

en: ID
eu: IDa

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Medium
eu: Ertaina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Offset
eu: Desplazamendua
