ZURB Foundation Sites (Library) (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: CSS files
hu: CSS fájlok

en: Activate on specific themes
hu: Aktiválás meghatározott sminkekben

en: All themes except those listed
hu: Minden smink, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed themes
hu: Csak a listában szereplő sminkekben

en: Specify in which themes you wish the library to load.
hu: Melyik smink használatakor legyen betöltve a könyvtár.

en: Use non minimized libraries (Development)
hu: Ne használjon tömörített könyvtárakat (Fejlesztés)

en: Use minimized libraries (Production)
hu: Tömörített könyvtárak használata (Éles)

en: Themes Visibility
hu: Sminkek láthatósága

en: Files Settings
hu: Fájlok beállításai

en: Javascript files
hu: Javascript fájlok

en: Load Boostrap from CDN
hu: Boostrap betöltése CDN-ből

en: Activate on specific URLs
hu: Aktiválás meghatározott webcímek esetén
