Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Permission
ca: Permís

en: Show descriptions
ca: Mostra les descripcions

en: Hide descriptions
ca: Oculta les descripcions

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
ca: Augmenteu el límit de memòria editant el paràmetre <em>memory_limit</em> en el fitxer %configuration-file i reinicieu el servidor web (o contacteu amb l'administrador del sistema o bé amb el vostre proveïdor d'hostatge per rebre assistència).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ca: Aquest permís s'hereta del rol d'usuari autentificat.

en: Checked
ca: Comprovat
