Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Show descriptions
km: បង្ហាញ​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Hide descriptions
km: លាក់​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
km: បង្កើន​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ ដោយ​កែសម្រួល​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ memory_limit ក្នុង​ឯកសារ %configuration-file ហើយ​បន្ទាប់​មក​ចាប់ផ្ដើម​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក​ឡើងវិញ​ (ឬ​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ឬ​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​សេវា​បង្ហោះ សម្រាប់​ជា​ជំនួយការ) ។

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
km: សិទ្ធិ​នេះ​ត្រូវ​បានទទួល​បន្ត​ពី​តួនាទី​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
