Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
nl: Verhoog de geheugenlimiet door de parameter memory_limit in het bestand %configuration-file aan te passen en vervolgens de webserver opnieuw te starten (of neem voor assistentie contact op met de systeembeheerder of hosting provider).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: All modules
nl: Alle modules

en: Checked
nl: Aangevinkt
