Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy

en: Hide descriptions
sk: Skryť popisy

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sk: Zvýšte limit pamäte pre PHP zmenou parametra memory_limit v konfiguračnom súbore %configuration-file a potom reštartujte webový server (alebo kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu).

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sk: Toto oprávnenie sa dedí z kategórie Prihlásený používateľ.
