Fast Permissions Administration (3.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: Permission
sq: Të drejta

en: Show descriptions
sq: Shfaq përshkrimet

en: Hide descriptions
sq: Fshih përshkrimet

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sq: Zmadho kufirin e kujtesës duke ndryshuar parametrin memory_limit tek file i konfigurimit %configuration-file dhe rinis serverin web (ose vihu në kontakt me administratorin e sistemit apo furnizuesin e hosting për ndihmë).
