PDF print with template (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Print
pl: Drukuj

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret
