PDF printing with template (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: PDF download
pt: Baixar PDF

en: Configuration saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Link text
pt: Texto do link

en: Print
pt: Imprimir

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Landscape
pt: Paisagem

en: Portrait
pt: Retrato

en: Entity Print
pt: Impressão de Entidade

en: Paper Orientation
pt: Orientação do papel
