PDF print with template (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Link text
sv: Länktext

en: Print
sv: Utskrift

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående
