PDF printing with template (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: PDF download
uk: PDF завантаження

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Print
uk: Друк

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування
