PDF print with template (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Link text
id: Teks tautan

en: Print
id: Cetak

en: - Select -
id: - Pilih -
