PDF print with template (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Download PDF
it: Scarica PDF

en: Views
it: Viste

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Print
it: Stampa

en: - Select -
it: - Scegliere -
