PDF printing with template (1.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Page
az: Səhifə

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Link text
az: Link mətni

en: Print
az: Çap et

en: - Select -
az: - Seçin -
