PDF print with template (1.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Views
th: ดู

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Print
th: พิมพ์

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
