PDF print with template (1.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Page
vi: Trang

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Print
vi: In

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc
