PDF print with template (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Page
ar: الصفحة

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Print
ar: الطباعة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية
