PDF print with template (1.0.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Download PDF
fr: Télécharger le PDF

en: PDF download
fr: Téléchargement PDF

en: Views
fr: Vues

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Print
fr: Imprimer

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Landscape
fr: Paysage
