PDF print with template (1.0.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: PDF download
is: PDF niðurhal

en: Views
is: Gagnasýn

en: Page
is: Síða

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Print
is: Prenta

en: - Select -
is: - Velja -
