PDF printing with template (1.0.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Views
lt: Vaizdai

en: Page
lt: Puslapis

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Print
lt: Spausdinti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
