PDF print with template (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Page
oc: Pagina

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Print
oc: Impression

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
