PDF print with template (1.1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Page
cs: Stránka

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Print
cs: Tisk

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku
