PDF print with template (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Page
he: דף

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Print
he: הדפסה

en: - Select -
he: - בחירה -
