PDF print with template (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
