PDF printing with template (1.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Page
sk: Strana

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Print
sk: Tlačiť

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku
