PDF printing with template (1.1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Page
cy: Tudalen

en: Configuration saved.
cy: Ffurfweddiad wedi ei gadw

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun
