PDF printing with template (1.1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: PDF download
eu: PDF-a deskargatu

en: Views
eu: Bistak

en: Page
eu: Orria

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Print
eu: Inprimatu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
