PDF printing with template (1.1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: Views
fi: Näkymät

en: Page
fi: Sivu

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Print
fi: Tulosta

en: - Select -
fi: - Valitse -
