PDF printing with template (1.1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Download PDF
hu: PDF letöltése

en: PDF download
hu: PDF letöltése

en: Views
hu: Nézetek

en: Page
hu: Oldal

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Print
hu: Nyomtatás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló
