PDF printing with template (1.1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Download PDF
ja: PDFをダウンロード

en: Views
ja: ビュー

en: Page
ja: ページ

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Print
ja: 印刷

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真
