PDF printing with template (1.1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Views
pl: Widoki

en: Page
pl: Strona

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Print
pl: Drukuj

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret
